תוכנות וערכות ללימוד אנגלית

 
 

SoftRead - קוראים כל מילה באנגלית תוך 20 שעות!

וכעת להשלמת תהליך הקריאה והכתיבה ולעבודה עצמית במסגרת הבית והכיתה- גם ספר חוברת
מומלץ למורים, למורים פרטיים ולהורים.
רוצים לדעת עוד?
לחצו כאן.אחרי 10 שנות הצלחה במסגרת קורסים ושיעורים פרטיים סוף סוף כעת גם בתוכנה. שיטה יעילה להוראת הקריאה – העוקפת בעיות דיסלקציה ומונעת את השפעתן על תהליך הקריאה. השיטה מיועדת לגדולים כקטנים למרות ששלב החוקים מיועד יותר מגילאי 8-9 . השיטה מייעלת את תהליך הקריאה ומאפשרת לקורא לקרוא לא רק מילים שהוא מכיר הכרות מוקדמות אלא גם להתמודד בהצלחה עם מילים שאינו מכיר הכרות חזותית מוקדמת. (בולט במיוחד עם מילים שהלומד כבר שמע בעבר אבל עדין לא הצליח לקרא.)
יתרונה הגדול של השיטה הוא דווקא במה שנראה לכאורה טכני מדי. השיטה מלמדת לקשר בין צליל ואות ובין אות וצליל, בין צלילים והברות ובין הברות וצלילים. השיטה מלמדת להרכיב מילים מהברות ע"פ הצלילים ומאוחר יותר גם ע"י החוקים.
השיטה לא מתבססת על זכרון חזותי אלא היא לוגית-אנליטית-פרגמטית ולכן מביאה לתוצאות מהירות וברורות.
זה גם יתרונה הגדול ללקויי הלמידה והדיסלקטים. לקויי הלמידה עייפים מההתיחסות אליהם כאילו הם טיפשים ומהעיבודים הילדותיים והם שמחים מאוד ללמוד בצורה לוגית אנליטית חכמה.
בגלל שהשיטה אינה מבוססת על זכרון חזותי של המילה (שיטה הוליסטית או גלובלית) אלא הקורא קורא את האותיות ומפענח אותן לצלילים הנכונים, דיסלקציה כמעט ולא משפיעה על תהליך הלימוד והקריאה.
יתרון נוסף של השיטה הוא מניעת שגיאות כתיב. הודות להפנמת השיטה, החוקים והלוגיקה, הקורא מיישם את החוקים גם בכתיבה.רוצים לקרא המלצות על השיטה? לחצו פה!


התוכנה מחולקת לשלושה חלקים עיקריים:
  • החלק ראשון מלמד את הצלילים והאותיות והקריאה הבסיסית ומחולק גם הוא ל- 4 תת שלבים: הצגת הצלילים, סימון האותיות, קריאה, והכתבה פונטית.
  • החלק השני כולל 50 חוקים לשיפור הקריאה והכתיבה באילוסטרציה ובאנימציה מדהימים.
  • החלק השלישי כולל קובץ תרגילי קריאה לתירגול בסוף כל מנה ובסוף קובצי החוקים. סה"כ כ-27 דפי תירגול.
מומלץ וחשוב כי גם אלה היודעים לקרוא יעברו גם על החלקים הראשונים של התוכנה לפני שהם לומדים את החוקים, כדי להבין את השיטה ועקרונותיה, וכדי לתרגל את התפיסה החזותית לקריאה של מרכיבים וגורמים ולא לקריאה גלובלית.

כדי להתנסות בתוכנה לחץ כאן

לקריאה ו/או הדפסת הוראות התקנה לחץ כאן
 
 

SoftWord - משחקי זיכרון חכמים ללימוד אוצר מילים בסיסי


להשלמת תהליך הלמידה במקביל לתירגול בתוכנה ללימוד הקריאה SoftRead רצוי ללמוד אוצר מילים בסיסי ללא קשר לתהליך הקריאה.

הרעיון פותח אחרי 3 שנות עבודה בחוגים לילדים ועבודה עם לקויי למידה כגון אלה עם בעיות זיכרון ושליפה. בחוגים הלמידה נעשית במישחק אמיתי ועל הריצפה. … כעת ללומדים למידה עצמית ולחיזוק הלמידה בחוגים גם תוכנה ללימוד אוצר מילים בדרך של משחקי זיכרון.

חידוש עולמי!!! לכל מישחקון 2 רמות קושי: רמה 1 - התאמת תמונה וצליל לתמונה עם צליל.
רמה 2 - התאמת תמונה בלי צליל עם צליל ללא תמונה. כך אנו מפתחים ומחזקים את מיומנות ההאזנה והשמיעה לצלילים של השפה והאנגלית, את המבטא ואוצר המילים ומוודאים שהתלמיד יודע את פירוש המילה במבחן האזנה.

אוצר המילים בגירסה הראשונה כולל מספרים, צבעים, חיות, פירות וירקות, ביגוד, בתוך הבית, מחוץ לבית, בעלי מקצוע, חלקי גוף, ופעלים.

משחקי הזיכרון הם רנדומליים : המיקום של התמונה משתנה בכל פעם שמשחקים, כמו גם המילים (יש מישחקונים המכילים יותר מילים במאגר ממה שמכיל הלוח, כך שכל פעם מישתתפות מילים אחרות).

רצוי שהתלמיד יחזור על כל מילה שהוא שומע בקול כדי לחקות את המבטא ולתרגל את המילה.


מתאים לכל גיל ומומלץ ללקויי למידה (קשב ריכוז זיכרון ושליפה).

כדי להתנסות בתוכנה
לחץ כאן

לקריאה ו/או הדפסת הוראות התקנה לחץ כאן
 
  תמונות מתוך תוכנת SoftWord  
   
 
 
 
 
 
 
 
אין זמן ללמוד אנגלית? מתבייש? מתקשה???
עדיין לא יודע לקרא אנגלית?
מת לדעת אנגלית ולא מצליח?? תקוע???
עוד לא מצאת את הדרך הנכונה והיעילה ללמוד???
 
אביב –אנגלית בדרך אחרת פותרת לתלמידיה את כל בעיות האנגלית!
המכון שהוקם על ידי דניאלה אביב מציע מיגוון מוצרי לימוד לתלמידים ומתמחה במתן פיתרונות ייחודיים דווקא למתקשים:
· קריאה- תוכנה ללימוד קריאה משלב אפס קריאה ועד לרמה אקדמאית (קריאה טכנית-פיענוח -ללא הבנה-יותר על התוכנה ועל השיטה ב-SoftRead )
· אוצר מילים- תוכנה ללימוד אוצר מילים בסיסי ולשיפור זיכרון שמיעתי וחזותי
· אנגלית מדוברת
o אנגלית למתחילים – ערכה ללימוד עצמי הכוללת ספר לימוד אמריקאי + דפי עבודה + 16 תקליטורים סה"כ כ-20 שעות האזנה המסבירים ומתרגלים בעברית את כל החומר הנילמד.
o אנגלית לרמה בינונית- ערכה ללימוד עצמי הכוללת ספר לימוד אמריקאי + דפי עבודה + 12 תקליטורים סה"כ כ-14 שעות האזנה המסבירים ומתרגלים בעברית את כל החומר הנילמד.
o אנגלית עיסקית- ערכה ללימוד עצמי הכוללת 2 ספרי לימוד בהוצאת oxford + דפי עבודה + 12 תקליטורים סה"כ כ-20 שעות האזנה המסבירים ומתרגלים בעברית את כל החומר הנילמד.
כל חומר הלימוד מוקלט על גבי התקליטורים , מסביר ומתרגל בצורה ברורה וידידותית את חומר הלימוד על כל הבעייתיות שבו לעומת העברית. התקליטורים הוכנו עובדו והוקלטו על ידי דניאלה אביב ובהם בא לידי ביטוי כל הידע והניסיון שהיא רכשה.
 
 
 
 
 
 
 
   
       
  דניאלה אביב office@avivenglish.com להרשמה לחוגים:
הודעות כתובות 058-6690963

מוקד הודעות 03-5245131
 
 
  חוגי אנגלית לילדים דסלקציה ולקויות למידה  
כל הזכויות שמורות לדניאלה אביב אנגלית קריירה בע"מ
הקמת אתר עיצוב וקידום