אנגלית למבוגרים - בהנחייה אישית    
 
 
אביב אנגלית בדרך אחרת הינו מכון פרטי ללימודי אנגלית למבוגרים וברבות השנים גם לילדים עם פתרונות ייחודיים ללקויי למידה (קשב וריכוז, זיכרון ושליפה ובעיקר דיסלקציה ודיסגרפיה באנגלית).
 
 

                   לימוד אנגלית
פתרונות ייחודיים ללקויי למידה ומתקשים

 
  אני מתחייבת שכל אחד שיתחבר אלי ויעזר בי יצליח.
יש מי שירצה לשפר קריאה, יש מי שירצה לשפר או ללמוד אנגלית מדוברת, יש מי שצריך להבחן באקדמיה ויש מי שצריך להבחן כדי להתקבל לעבודה.

כל אחד על פי צרכיו, יכולתו ומשאביו יקבל מענה ויצליח!
יש מגוון פתרונות לכל מי שאינו קורא, מי שאינו מעז להוציא הגה באנגלית, למי שלא מצליח לחבר מילים למשפט. לכולם יש פיתרון: ערכות שמיעה, תוכנות, דפי עבודה ייחודיים, ספר לימוד מיוחד
וכמובן הכל בהנחייה אישית.
קודם נפגשים ואז יחד מחליטים מה מתאים: מה המטרה, כמה זמן עומד לרשות התלמיד, כמה כסף, כמה מפגשים בשבוע או בחודש וכו'.
אנשים מגיעים מרחוק ולו למפגש בחודש, זה יותר טוב מכלום או משיטה לא נכונה ולא מתאימה.
 
 

אנגלית - מיומנות הקריאה והבנת הקריאה
למבוגרים- בהנחייה אישית-מיוחד ללקויי למידה

 
  הבנת הנקרא מושתת על קריאה נכונה. לכן מתחילים ממכינת קריאה באנגלית - המיועדת למי שלא קורא אנגלית , מתקשה בקריאה באנגלית, מי שרמת הבנת הנשמע שלו באנגלית גבוהה מרמת הבנת הנקרא באנגלית .

שלב שני יהיה אנגלית -הבנת הנקרא - למי שרוצה לשפר את רמת הבנת הנקרא שלו מרמה של אפס באנגלית, בעיקר למטרות קריאת מאמרים, מבחנים, קריאת חומר טכני ומקצועי אחר באנגלית ועוד.


קישור ל -מכינת קריאה למתקשים בקריאה

קישור ל - הבנת הנקרא

למחירון לחץ כאן
 
 

מיומנות הדיבור למבוגרים ולאנשי עסקים

 
  דיבור היא אחת ממיומנויות כל שפה. לשפה יש 4 מיומנויות: הבנת הנשמע ודיבור , הבנת הנקרא וכתיבה. אומרים ש-2 זוגות המיומנויות מחוברים וקשורים: השמיעה לדיבור והקריאה לכתיבה.
לכן אנחנו דוגלים בשינון דרך האוזניים, ולכן גם אירגנו את כל חומר הלימוד שלנו מוקלט, קודם בסוף שנות ה-80 על גבי קלטות וכיום על CD's ו MP . ההקלטות כוללות הסברים בעברית וערוכות כאילו המאזין נימצא בשיעור ומקשיב למורה.
הערך המטדולוגי והדידקטי של ההקלטות הוא מעבר לכל מורה ושיטה אחרת וזאת בגלל שההסברים ניתנים על ידי דניאלה אביב, מומחית ללקויות למידה ומיתקשים.
פרט ל-CD's (יש עד 40 CD's ) לומדים לפי ספרי לימוד אמריקיים ומתרגלים לפי דפי עבודה שדניאלה כתבה- כולם מותאמים לדוברי עברית וללקויי למידה.קישור ל- אנגלית מדוברת

קישור ל- אנגלית עסקית מדוברת למנהלים

קישור ל- אנגלית לעבודה ולקריירה

קישור ל- ערכות שמיעה ללמידה עצמית


למחירון לחץ כאן
קישור לדף המלצות

צור קשר לאימייל של דניאלה אביב


 
 
 

אנגלית בדרך אחרת – לימוד אנגלית ופתרון ללקויי למידה בכל גיל (דיסלקציה, קשב וריכוז, זיכרון ושליפה)

 
  חשוב לזכור הוא כי רוב המוגדרים כלקויים הם בעלי איטליגנציה ממוצעת ומעלה ולכן התלמיד הלקוי מזדהה מיד עם השיטות הלוגיות הייחודיות של אביב אנגלית קריירה ומצליח בקלות ליישם אותן.

ל
מתקשים בקריאה באנגלית ולדיסלקטים פותחה
שיטה להוראת הקריאה והכתיבה בדרך עוקפת דיסלקציה SoftRead
 

הלוקים בזיכרון ובשליפה לומדים וזוכרים הודות לתקליטורים ולדפי העבודה המיוחדים שפותחו (כ- 40 תקליטורים) והכוללים את כל החומר שבתוכנית "אנגלית מדוברת" .


להסבר על שיטות העבודה ללימוד אנגלית עם ילדים לקויי למידה


הערות: