האווירה

 
 
ב”אביב אנגלית" אנחנו רוצים לא רק ללמד אנגלית אלא להקנות כלים הרגלים וביטחון ללמידה עצמית ועצמאית.דניאלה אביב יוצאת נגד המורים הפרטיים שעוזרים לתלמיד בשיעורי הבית שלו ומכינים אותו למבחנים. המורה הפרטי מוביל, מנחה מסביר ולא משאיר הרבה מקום ואפשרויות לתלמיד לחשוב. מורים פרטיים ממהרים בדרך כלל לעזור יותר מדי ואף לתת את התשובות לתלמיד.התלמיד מפתח תלות במורה, לא חושב ולא מתאמץ. הרבה פעמים אנחנו שואלים ילד לתשובה ומקבלים תשובה מיידית-לא יודע, הוא לא הספיק לשמוע את השאלה והוא כבר עונה-לא יודע!ייתכן והתלמיד פוחד לחשוב, פוחד לטעות, לא מאמין בעצמו! הכל אפשרי! אבל אין חשיבה!ב"אביב אנגלית" מאבחנים לכן את הרמה בו התלמיד נימצא, מתייחסים לרמה זו כנקודת המוצא, ומשם מתחילים ללמד ולהעצים אותו. לא מלמדים את החומר של הכיתה כי התלמיד לא נימצא שם. החומר של הכיתה הוא בשביל הכיתה. כעת התלמיד שלנו הוא במרכז ומלמדים אותו ולא את הכיתה. וכך התלמיד הוא במרכז ולא החומר של הכיתה. כשמלמדים את התלמיד את החומר שמתאים לו, אין בעייה לפתח גם את יכולות החשיבה שלו, לתת לו ביטחון ולהקנות לו כלים.אי אפשר להקנות ביטחון וכלים ואי אפשר לצפות מהתלמיד לחשוב כשהחומר גדול עליו וקשה לו בכמה רמות!

כמורים וכמחנכים, המטרה שלנו היא לא ללמד למבחנים אלא ללמד לחיים! המטרה היא לא למלא אחר הציפיות של המורה ושל צוות המורים של בית הספר! הקניית הכלים היא המטרה!! להניע את התלמיד לחשיבה ולמאמץ למצוא את התשובות בכוחות עצמו הם מטרות חשובות לפחות כמו ללמוד למבחנים ולעבור אותם .

לכן אנחנו ב"אביב אנגלית" מצעידים את התלמיד קדימה מהנקודה שבה הוא נימצא, מלמדים אותו בדרך אחרת ובשיטה אחרת, בונים את הביטחון שלו בעצמו וביכולתו ללמוד ובעיקר ללמוד אנגלית, ובתוך זמן קצר מאוד יחסית התלמיד לא רק מצמצם פערים אלא גם מצליח להמשיך וללמוד בכוחות עצמו! הוא לומד לחפש את התשובות בכוחות עצמו, לעלעל בספר אחורה למצוא את התשובה הנכונה (כן רבותי הקוראים, ילדים לא הופכים דף בשביל למצוא את התשובה הנכונה אלא פשוט אומרים-לא יודע!) בתירגול של הבנת הניקרא אנחנו מלמדים אותם לחשוב להקיש ולהסיק. מיומנויות שהילדים כלל לא מכירים וכה הכרחיים בהבנה של שפה זרה.
 
     
   
       
  דניאלה אביב office@avivenglish.com להרשמה לחוגים:
הודעות כתובות 058-6690963

מוקד הודעות 03-5245131
 
 
  חוגי אנגלית לילדים דסלקציה ולקויות למידה  
כל הזכויות שמורות לדניאלה אביב אנגלית קריירה בע"מ
הקמת אתר עיצוב וקידום