אנגלית עיסקית מדוברת 

ערכה ללימוד עצמי

 
 
.

לפי שיטתה של דניאלה אביב, כדי לדעת לדבר אנגלית לא די בהסברים של דקדוק או פירוש של מילים. ההקנייה מגיעה משילוב של מספר גורמים. הרבה פעמים אנשים מספרים שהם מבינים הייטב כל מילה... או מצליחים להבין שיחה או סרט ... אבל כשהם צריכים לדבר הם "מתייבשים"...
המטרה של כל תלמיד שמגיע לקורס של אנגלית מדוברת היא לדעת לדבר. לכן לא מספיק לקרא ספר או לעשות תרגיל בדקדוק. וגם לא די בשיחה בה דנים על נושאים שברומו של עולם או מרכלים על גדולי האומה.... בשיחה כזאת איו הטמעה. התלמיד נהנה מהשיחה, וגם המורה, אבל בסופו של יום אין הטמעה של החומר החדש שנילמד. מילים חדשות או ביטויים לא ייזכרו.
לשם כך הקליטה דניאלה את כל חומר הלימוד על גבי דיסקים. (זה התחיל בקלטות בשנות ה-90 ועבר לתקליטורים.)
שיעורי הבית של כל התלמידים בקורסים לאנגלית מדוברת היו האזנה לדיסקים. כמעט כל שיעור תקליטור אחר. התלמידים "התמכרו" לדיסקים וחיכו להם. כל חייהם מישתנים! פחות רדיו במכונית, פחות "חדשות"  יותר הליכות ... שינויים חיוביים!! יחד עם הדיסקים ניתנים דפי עבודה הממקדים את הבעיות של עברית מול אנגלית וגורמים לתלמיד "להוציא" החוצה את מה ששמע בדרך של שיחה ומשפטי מפתח לשימוש במהלך שיחות ומצגות.
אחרי שנים של קורסים עיסקיים ( כל מה שיש היום במכון התחיל מאנשי עסקים ומאנגלית עיסקית) מעמידה היום דניאלה את הערכות למכירה גם ללא קורס.
הערכות כוללות את הספרים, התקליטורים וכל דפי העבודה .
את דפי העבודה אפשר לשלוח לדניאלה לבדיקה. כמו כן ניתן לתאם מספר שיעורים פרטיים בין לבין כדי לבדוק התקדמות ולקבל עוד טיפים ותירגול.
הערכות כוללות מספר רמות ודניאלה מתאימה אותן מרמה של אפס עד לרמה בינונית טובה.
בדיקת רמה וייעוץ (אפילו טלפונית) נעשים לפני הרכישה.
כל הערכות יחד כוללות מעל 40 תקליטורים!!!