אנגלית עסקית מדוברת

ערכה ללימוד עצמי

 
 

רוצה לחסוך זמן?
רוצה ללמוד באופן עצמאי בלי להיות תלוי באף אחד?לפי שיטתה של דניאלה אביב, כדי לדעת לדבר אנגלית לא די בהסברים של דקדוק או פירוש של מילים. ההקנייה מגיעה משילוב של מספר גורמים. הרבה פעמים אנשים מספרים שהם מבינים היטב כל מילה, או מצליחים להבין שיחה או סרט, אבל כשהם צריכים לדבר הם "מתייבשים".
המטרה של כל תלמיד שמגיע לקורס של אנגלית מדוברת היא לדעת לדבר. לכן לא מספיק לקרא ספר או לעשות תרגיל בדקדוק. וגם לא די בשיחה בה דנים על נושאים שברומו של עולם או מרכלים על גדולי האומה. בשיחה כזאת איו הטמעה. התלמיד נהנה מהשיחה, וגם המורה, אבל בסופו של יום אין הטמעה של החומר החדש שנלמד. מילים חדשות או ביטויים לא ייזכרו.
לשם כך הקליטה דניאלה את כל חומר הלימוד על גבי דיסק און קי.
שיעורי הבית של כל התלמידים בקורסים לאנגלית מדוברת היו האזנה. התלמידים "התמכרו" לשיעורים בדיסק און קי וחיכו להם. כל חייהם משתנים! פחות רדיו במכונית, פחות "חדשות", יותר הליכות. שינויים חיוביים! יחד עם הדיסקים ניתנים ספרי עבודה הממקדים את הבעיות של עברית מול אנגלית וגורמים לתלמיד "להוציא" החוצה את מה ששמע בדרך של שיחה ומשפטי מפתח לשימוש במהלך שיחות ומצגות.
 
 
אחרי שנים של קורסים עסקיים ( כל מה שיש היום במכון התחיל מאנשי עסקים ומאנגלית עסקית) מעמידה היום דניאלה את הערכות למכירה גם ללא קורס.
 
הערכות כוללות את הספרים ודיסק און קי.
ניתן לתאם מספר שיעורים פרטיים בין לבין כדי לבדוק התקדמות ולקבל עוד טיפים ותרגול.
 
הערכות כוללות שתי רמות - אנגלית למתחילים ואנגלית עסקית למתקדמים.
בדיקת רמה וייעוץ (אפילו טלפונית) נעשים לפני הרכישה.


 
 
   
       
  דניאלה אביב office@avivenglish.com להרשמה לחוגים:
הודעות כתובות 058-6690963

מוקד הודעות 03-5245131
 
 
  חוגי אנגלית לילדים דסלקציה ולקויות למידה  
כל הזכויות שמורות לדניאלה אביב אנגלית קריירה בע"מ
הקמת אתר עיצוב וקידום