אנגלית מדוברת בהנחייה אישית ובקצב מותאם לצרכי הלומד ובעיקר ללקויי למידה

 
     
 


תאור
תוכנית מיוחדת וייחודית לאלה שאינם יודעים כלום ולבעלי רמה נמוכה של אנגלית. מיוחד למתוסכלים ולמיואשים.
התוכנית כוללת ספר לימוד אמריקאי, דפי תירגול, תקליטורים משולבי עברית, שהוקלטו במיוחד על ידי "אביב" לתכנית זו. התוכנית הזו מקנה בסיס רחב ומוצק למתחילים ומתרגל אותם בדיבור על פי ותוך שימוש נכון של תשתית השפה. חומר הלימוד כולל 1100 מילים, עבר, 2 סוגי הווה ועתיד ונושאים כגון הסביבה והשכונה, על עצמי, עבודה, מקצועות, קניות ועוד.

התמחות
השיטה המשולבת מבטיחה הצלחה מלאה!
שיטת הלימוד משלבת שיעור ובו תיווך בין התלמיד והחומר, תירגול וישום בעזרת דפי עבודה מיוחדים, יחד עם האזנה ל-CD כשיעורי בית.
16 תקליטורים/CD שהוכנו במיוחד ולתלמיד הישראלי משלבות תרגום והסברים בעברית. התקליטורים/CD כוללים את כל חומר הלימוד וכל פתרון התרגילים. שילוב התקליטורים מבטיח הספק אדיר ומקסימום יעילות בקליטת החומר. למעשה בשיטה משולבת ניתן להגיע להישגים טובים יותר וזאת בפחות ממחצית הזמן מאשר בקורסים אחרים ובשיטות אחרות.
עלות התועלת היא יחסית מאוד גבוהה והמטרה מושגת בזמן קצר יותר מכל שיטה אחרת.

ועוד- לכל הלוקים בשליפה זיכרון ושיום- שיטת התקליטורים-CD יחד עם דפי העבודה מצמצמת את בעיות השליפה הזיכרון והשיום ומביאה את הלומד להישיגים שלא הכירו קודם לכן!!!

ערכת שמיעה בלבד....
יש מבוגרים שקונים רק את הערכה ולא משלבים איתנו תירגול. הם יכולים לתרגל עם עצמם או בהזדמנויות אמיתיות כמו בעבודה או בנסיעה.
יש כאלה שמגיעים כל שבוע למיפגש או אפילו פעמיים בשבוע... יש כאלה לשמגיעים לשעה כל פעם ויש כאלה ל-3... מאחר וההנחייה היא אישית, אנחנו עושים מה שנכון לכל אחד!!
התלמיד יקבל תקליטורים על פי בקשתו ועל פי יכולת הלמידה שלו. תקליטור אחד למיפגש או 3-4... הכל אישי ותלוי ביכולות של הלומד. שיעורי הבית הם האזנה ל-CD אבל גם דפי עבודה... בכתב ו/או בעל פה. ויש מי שיקנה את כל הערכה ולא ניראה אותו יותר.... :)
 
     
   


 
   
       
  דניאלה אביב office@avivenglish.com להרשמה לחוגים:
הודעות כתובות 058-6690963

מוקד הודעות 03-5245131
 
 
  חוגי אנגלית לילדים דסלקציה ולקויות למידה  
כל הזכויות שמורות לדניאלה אביב אנגלית קריירה בע"מ
הקמת אתר עיצוב וקידום