ייחודיות השיטות
 
 


 
דניאלה אביב הקימה את "אביב אנגלית" לפני יותר מעשרים שנה, ובזמן הזה הספיקה לשכלל את השיטה פעמים רבות על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר. בכל שנה היא מגיעה עם רעיונות חדשים ומוצרים חדשים, שעוזרים לכל מי שלא יודע אנגלית - ללמוד ולדעת!
 
 
אחד היתרונות בתפיסתה של דניאלה אביב נובע מעצם העובדה שלא היתה צריכה לצאת מהקופסא  - אלא שאף פעם לא היתה בה.
דניאלה אומנם בעלת תעודת הוראה וסיימה את לימודיה בהצטיינות, אולם מעולם, פרט לשנת סטאג'  ועוד שנת הוראה בגמנסיה הרצליה בתל אביב - לא לימדה בתוך המערכתמאחר והתחילה את העסק הפרטי שלה מהוראת אנגלית לאנשי עסקים זווית ההתסכלות שלה על לימודי אנגלית ומטרתם שונה בתכלית מזו שהמערכת מציגה. לא מזמן הגיע ללמוד בחור בן כ-40 שחש כעס ותסכול אדירים נגד המערכת שלא הכינה נכון לדעת אנגלית. ואכן, דניאלה עושה הכל אחרת.

לשיטתה- אם לא תעשה אחרת, שונה ו"הפוך" - הרי לא תביא שינוי לאלה שתקועים ולא יודעים.
הביטחון של דניאלה בדרך ובשיטה מביאים אותה להישגים גדולים, ובתוך כך גם את התלמידים.

השינוי באנגלית, ההצלחה של תלמידי בית הספר באנגלית, הקניית איסטרטגיות למידה וביטחון משליכים גם על שאר המקצועות. הרבה פעמים מדווחים הורים שגם בשאר המקצועות יש שיפור. הם רק לא יודעים שזה בזכות ההצלחה באנגלית שמניעה וממנפת את השאר.


 
לקריאה נרחבת ומפורטת על השיטה, בקרו בעמודים השונים באתר
 
ראשית- למסר האישי מאת דניאלה אביב . בעמוד זה קוראת דניאלה במסר אישי וספונטני לכל המתקשים ולהורי המתקשים - לא להרים ידיים! לא לחשוב שהתלמיד לא יכול או לא ידע אנגלית. במסר האישי כותבת דניאלה על עצמה כתרומה לאווירת הלמידה והמוטיבציה ועל השיטות והכלים לילדים ולמבוגרים.

שנית- בקטגוריית אנגלית לילדים ניתן לקרוא על יתרונות הלמידה בקבוצה, על חומרי הלימודעל החינוך ללמידה עצמית, על הוראה מתקנת- אם בכלל
על הקשר לבית הספר ועוד

על הייחודיות בשיטת הקריאה שדניאלה פיתחה - 
SoftRead - תוכנה ללימוד קריאה
SoftRead - ספר ללימוד קריאה.

על שיטת המשחקים
על התוכנה SoftWord
 המלמדת אוצר מילים אבל גם משחררת את מועקת הלמידה, מחברת את התלמידים בקשר חברתי המחזק את הקשר ללמידה ולקבוצה, ונותנת אפשרות למיתקשה להינות ולהפגין תוצאות טובות בדרך אחרת. 

על חומרי הלימוד ניתן לקרא בקישור חומרי לימוד לתלמידים מתחילים ילדים ומבוגרים.
בנוסף ניתן לקרא על חשיבות הערכה לשמיעה המלווה את תלמידי אנגלית למבוגרים בקישור  ערכות שמיעה ללמידה עצמית . 
מבוגרים יכולים ללמוד בעזרת ערכות השמיעה ודפי התירגול אבל גם בהנחייה אישיתבקצב המתאים לצרכי המבוגר, אם זה פעמיים בשבוע או פעמיים בחודש